Autor |
Wiadomość |
pelikan1
dojrzewający

Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 48
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pią 11:29, 10 Mar 2006 Temat postu: |
|
|
Rozumiem relacje jakie obowiazuja na tym forum.Dostapilem laski goszczenia u Was i mam trzymac gebe na klodke.Tak toczno tow.admin!!!
Nie zamierzam przyjmowac pozycji Pluto...
|
|
Powrót do góry |
|
 |
|
 |
zubry_admin
zubry.pl
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 860
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Pią 14:05, 10 Mar 2006 Temat postu: Szukam chętnych do gry w kosza. |
|
|
Zasady są proste i obowiązują wszystkich, bez względu na to czy jest z Białegostoku czy Gniewkowa.Nie ma na forum cenzury jest za to regulamiu zobowiązujący mnie to reakcji wtedy kiedy jest łamany.
Nie zawuważyłem żeby ktoś z naszych obrażał was na forum Harmattana.
Zachowuj się więc normalnie.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
pelikan1
dojrzewający

Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 48
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pią 18:03, 10 Mar 2006 Temat postu: |
|
|
Wejdz do archiwum i przeczytaj wpisy pzed barazami o wejscie do drugiej ligi.Ocenisz wtedy czy wasi jak to napisales, nas obrazali czy nie.Ja natomiast nie mialem zamiaru obrazac Torontosa, tylko ocenilem jego komenentarz.Dupa zas, byla li tylko stopniem w skali ocen.Komentarz i oceny w nim zawarte rzeczywiscie odbiegaly od rzeczywistosci,czego wyraz dalem nie tylko ja.Wszyscy gdy przyjdzie nam oceniac swoich ulubiencow,zwlaszcza po porazce ,mamy problemy z obiektywizmem i jest to zrozumiale.Staram zachowywac sie normalnie,ale twoje nawolywania do pogrzebania Palusa i PZKoszu sa zdecydowanie bardziej ekstremalne, i co na to regulamin ktory obowiazuje wszystkich?Pozdrawiam!
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Filip
zubry.pl
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 1055
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z grodu nad Białą
|
Wysłany: Pią 21:31, 10 Mar 2006 Temat postu: |
|
|
Panie Pelikan wyluzuj, bo nazwanie kogoś propoagandzista można podciągnąć pod obraze współforumowicza. PO drugie, jeśli jesteś tu gościnnie, to nie napinaj sie jak gajowy przy karzaku, tylko napisz grzecznie dlaczego komentarz Tora uważasz za chwyt propagandy? Byłes na meczu? To napisz jak było i podejmij jaką taka dykusje, niebyłeś to istnieje taki łańcuszek NIE BYŁEŚ=> NIE WIDZIAŁEŚ => NIE PISZ => NIE WK******!!!!! Pozdrowienia z zakłamanej stolicy Białorusi, Białegostoku.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
|